Skoči na glavno vsebino

Skupina učencev in učenk naše šole se je v ponedeljek udeležila področnega prvenstva v atletiki, ki je potekalo v Mariboru. Na prenovljenem stadionu na Poljanah se je za kolajne borilo veliko število mladih športnikov, med njimi tudi naši učenci. Le – ti so prikazali veliko mero tekmovalnosti,  vztrajnosti in športnega obnašanja. Kljub temu, da je nekaterim je uspelo stopiti tudi na zmagovalni oder, so bili zmagovalci praktično vsi. Ula je v skoku v višino dosegla 1. mesto, Jan in Danijel v teku na 60 metrov 3. mesto ter Nik v skoku v daljino 3. mesto.

Žal je dež prekinil zadnji del tekmovanja, ko so bili na vrsti štafetni teki. Morda bi tudi tukaj posegli po medalji ….

Čestitke vsem udeležencem!

“Ni važno zmagati, važno je sodelovati.”

 

 

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča