Skoči na glavno vsebino

Na II. gimnaziji Maribor ponovno organizirajo Počitnice na Drugi. Potekale bodo od srede, 26. junija, do petka, 28. junija 2024, in so namenjene učencem 6., 7., 8. in 9. razredov, ki želijo svoje prve dni počitnic preživeti ustvarjalno in zabavno.

Letos bodo vsi učenci vključeni v naslednje zabavne aktivnosti:

FIZIKA in MATEMATIKA: Razsvetlimo svetlobo

FRANCOŠČINA, NEMŠČINA, ŠPANŠČINA: Čarobni potovalni kovček črk

KEMIJA in BIOLOGIJA: Znanstvena mavrica bio-kemikov

RAČUNALNIŠTVO: Digitalni labirint

SPOZNAVANJE DRUŽBOSLOVJA S FILMSKO UMETNOSTJO: Vrvež v moji glavi, Zootropolis in Naša mala mis

ZGODOVINA IN GEOGRAFIJA: Zgodovinsko-geografska potepanja po Mariboru

 

Učenci imajo zagotovljena zajtrk in kosilo. Po delavnicah bodo učenci izbirali med popoldanskimi aktivnostmi. Izbirajo lahko med: družabnimi igrami, likovnim ustvarjanjem, muzikalom ali športnimi igrami. Delavnice bodo vsak dan zaključili ob 15.00.

Vse potrebne podatke z e-prijavnico najdete na spletni strani II. gimnazije Maribor (Počitnice na Drugi): http://www.druga.si/pocitnice-na-drugi.

PND plakat

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča