Strokovni delavec Poučuje Razredništvo Druge zadolžitve Individualne govorilne ure
Leonida BABIČ  IP, ZGO Knjižničarka, delo z nadarjenimi  prva sreda v mesecu 8.20 – 9.05
Marija BEDNJANIČ Šolska pedagoginja, DSP, NAD  po predhodnem dogovoru na (02) 686 48 59
Ida BORAK TJA, SLJ 9. B PUT, vodja družboslovno-jezikovno-umetniškega str. aktiva  prvi torek v mesecu 10.10 – 10.55
Dragica BRAUNSBERGER NAR, BIO, KEM NAD, vodja strokovnega aktiva naravoslovje – vertikala  prva sreda v mesecu 9.10 – 9.55
Jasna DOBAJ ZGO, GEO  prvi petek v mesecu 11.00 – 11.45
Jana DOBNIK OPB Vodja prehrane  prva sreda v mesecu 7.30 – 8.15
Zlatka GOJČIČ MAT, FIZ DSP  prva sreda v mesecu 10.10 – 10.55
Sabina HOVNIK TJA OŠ Rače  prva sreda v mesecu 10.10 – 10.55
Sašo HOVNIK OPB, DKE 6. A Laborant  prvi torek v mesecu 10.10 – 10.55
Klavdija HRENKO PODERGAJS Inkluzivni pedagog 6. B Vodja strokovnega aktiva DSP  prvi torek v mesecu 11.00 – 11.45
Tamara KERMAN Vsi predmeti 4. B
Živan KLAJDERIČ ŠVZ, IP Pomočnik ravnatelja  prvi torek v mesecu 8.20 – 9.05
Jožica KMETEC JV, druga strokovna delavka v 1. razredu OŠ Starše
prvi ponedeljek v mesecu 8.20 – 9.05
Zdenka KOSTANJEVEC SLJ, IP 7. B DOD, vodja strokovnega aktiva slovenščina – vertikala  prva sreda v mesecu 11.00 – 11.45
Meta KRAJNC RAČ, IP Laborant  prvi četrtek v mesecu 8.20 – 9.05
Simona KUHAR TJA 8. B DSP, DNU  prvi ponedeljek v mesecu 11.00 – 11.45
Natalija KUSTEC GUM 9. A OPZ, MPZ, NAD  prvi ponedeljek v mesecu 8.20 – 9.05
Janja LEDINEK TIT, MAT, IP 8. B NAD, Vodja naravoslovno-športnega strokovnega aktiva  prvi četrtek v mesecu 9.10 – 9.55
Carmen ONIŠAK ŠPO, IP  6. A
Jeanette OZVALDIČ Vsi predmeti 4. A  prvi ponedeljek v mesecu 10.10 – 10.55
Lidija PAHOR Vsi predmeti 8. A  prva sreda v mesecu 9.10 – 9.55
Maruša POKLEKA Vsi predmeti 3. A  prvi četrtek v mesecu 11.00 – 11.45
Liljana POLAJŽAR Vsi predmeti 1. A  prva sreda v mesecu 7.30 – 8.15
Breda PREMZL TJA, TJN 7. A  prva sreda v mesecu 10.10 – 10.55
Janja SNEŽIČ Vsi predmeti 5. A  Kolesarski izpit  prvi torek v mesecu 10.10 – 10.55
Marta STEPIŠNIK vsi predmeti 2. A  prva sreda v mesecu 7.30 – 8.15
Daniela ŠABEDER Vsi predmeti 3. B
Jernej ŠENK OPB
Tanja ŠIMEK LUM, DKE, OPB, IP 6. B  prva sreda v mesecu 8.20 – 9.05
Monika ŠAUPERL SLJ, JV 9. B  prvi torek v mesecu 8.20 – 9.05
Klavdija TOPOLINJAK Vsi predmeti 2. B  OPZ POŠ Marjeta, NAD
Metka VAVH GEO, IP, PED 8. A  prvi četrtek v mesecu 9.10 – 9.55
Jasna VINKO OPB, GUM
Janja VODOŠEK MAT PUT, vodja strokovnega aktiva za matematiko – vertikala  prva sreda v mesecu 11.50 – 12.35
Nataša VODOŠEK KORŽE Vsi predmeti, NAR 5. B  Vodja strokovnega aktiva 2. trileteje, kolesarski izpit  prvi petek v mesecu 10.10 – 10.55
Maja ŽNIDARIČ Vsi predmeti 1. B Vodja strokovnega aktiva 1. triletje, vodja podružnice