simbioza_gibanja

Draga babica in dedek!

Naša šola sodeluje pri projektu Simbioza Giba, ki bo potekal med 21. do 27. septembrom 2015. V tem času bomo v šoli pripravili gibalni program, namenjen prav nam. Skupaj se bomo igrali gibalne igre, šli na sprehod in se pri tem neizmerno zabavali. Vesel/a bom, če se mi pridružita, skupaj bomo super ekipa!

Potrebujeta samo dobro voljo, športno opremo in pozitivno energijo! Preglejta urnik vadbe, poiščita moj razred in se mi pridružita na uri športa.

tabela_simbioza_giba

V kolikor se želita pridružiti sredinemu pohodu, izberita željen pohod in se do torka prijavita na telefonsko številko: 02 686 48 59 (ga. Bednjanič) in sicer med 9. in 10. uro.

Izbirata lahko med naslednjimi pohodi:

1. Pohod iz Marjete v Rošnjo in nazaj (skozi gozd proti Dravskemu Dvoru in preko kanala); zbirališče ob 8.45 pred šolo v Marjeti (učenci in učitelji POŠ Marjeta)
  2. Pohod iz Starš do Rošnje in nazaj; zbirališče ob 8.45 v Staršah (učenci in učitelji od 1.- 4. razreda OŠ Starše)
  3. Pohod iz Radizela na Pohorje (učenci 5. razreda) – zbirališče ob 8.00 v Staršah
  4. Pohod na Urban (učenci 6. razreda) – zbirališče ob 8.00 v Staršah
  5. Pohod na Pečke (učenci 7. razreda) – zbirališče ob 7.25 v Staršah