V sredo, 21. 3. 2018, se je v Unionski dvorani v Mariboru ob 17.00 odvil 2. kocert revije otroških pevskih zborov, ki  tradicionalno poteka vsako leto pod okriljem Javnega sklada Republike Slovenije za kulturne dejavnosti. Slučajno se je datum koncerta simbolno ujemal s svetovnim dnevom pesmi, kar je omenila tudi moderatorka programa. Na prireditvi Mladina poje sta se predstavila tudi oba naša otroška pevska zbora in sicer Otroški pevski zbor Marjetica iz podružnice ter otroški pevski zbor iz centralne šole Starše. Oba zbora je za klavirjem spremljal Otmar Plavčak. Pevska zbora sta vsak s svojo izvajalsko noto očarala publiko in za svoja nastopa požela glasna aplavza. Pevcem zborov in obema mentoricama Nataliji Kustec in Klavdiji Topolinjak, čestitam za odmeven nastop.

Ravnatelj, Franc Kekec