V četrtek, 30. 3. 2017, sta se naša otroška pevska zbora s Podružnične šole v Marjeti in centralne šole iz Starš udeležila območne revije otroških pevskih zborov. Vsakoletna revija poteka pod pokroviteljstvom Javnega sklada za kulturne dejavnosti Območna izpostava Maribor je bila postavljena na oder v dvorani Union v Mariboru. Program je povezoval znani radijec Dejan Vedlin.

Kot prvi nastopajoči so se na oder postavili učenci pevskega zbora Marjetice iz naše podružnice. Pogumno in odločno so zapeli pesmi Tonček sanja, Mačja polka in So tičice zbrane. Zbor je na nastop pripravila Klavdija Topolinjak, na klavirju jih je spremljal Otmar Plavčak.

Otroški pevski zbor iz Starše pa je pod vodstvom učiteljice Natalije Kustec zapel pesmi Moj dom, Polž je oznanil in Stopa dedek. Za klavirjem jih je prav tako spremljal Otmar Plavčak.

Vsem učencem in obema mentoricama čestitam za odličen in ubran nastop.

Ravnatelj, Franc Kekec